mühendİSLİK

SARSEL ELEKTRİK her biri kendi alanlarında uzman Elektrik Mühendisi kadrosu ile her türlü mühendislik hizmetlerini yerine getirmekte ve kurumsal çözümler üretmektedir


projelendİRME

SARSEL ELEKTRİK; konusunda uzman Elektrik & Elektronik Mühendisleri ve Teknikerleri ile hemen hemen her türlü resmi ve uygulama projelerini yapmaktadır.


ölçüm hİZMETLERİ

Teknolojinin nefesini yakından soluyan SARSEL ELEKTRİK bünyesinde ihtiyaçlara cevap verebilecek bir çok teknik alt yapıya sahip.


BİZ KİMİZ ?


Firmamız;20 YılıAşkın Tecrübeyle 2003 Yılında SARSEL ELEKTRİK İsmiyle Şahıs Firması Olarak Kurulmuş Olup,Edindiği Bilgi,Tecrübe ve Kaliteli Hizmet Anlayışıyla Bursamızdaki Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir.


Gelişen Teknoloji ve Sektörel Değişimi Yakından Takip Eden Firmamız Alçak Gerilim,Yüksek Gerilim,Taahhüt Proje ve Mühendislik,Jeneratör Satış ve Montajı,Pano İmalatı Gibi Birçok Alanda Başarılı Projelere İmza Atmıştır.


2015 Yılında Kurumsallaşma Sürecini Tamamlayan Şirketimiz SARSEL ELEKTRİK MÜHENDİSLİK TAAHHÜT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Olarak Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

Hizmetlerimiz

Foto Galeri

Projelerimizden bazı fotoğraflar.

sarselelektrik.com

Yaylacık Mah.53.Sk.No:1 Nlüfer/BURSa

HARİTADA AÇ